Dom od podstaw


podłoga Jaka podłoga do salonu? - Aby móc w pełni zachwycić wnętrzem naszego domu musimy zadbać o każdy aspekt jego wystroju. Bardzo często bagatelizowanym elementem wykończenia wnętrza jest podłoga. Wybieramy meble, zasłony, dodatki, kolor ścian a na podłogę kładziemy najtańsze panele.
beton 2 Beton w domu - Większości z nas beton kojarzy się zapewne wyłącznie z surowym materiałem konstrukcyjnym niemającym żadnych walorów dekoracyjnych. Tymczasem wcale nie musi tak być. Odpowiednio obrobione powierzchnie betonowe potrafią zapewnić niesamowity wygląd wnętrza.
1 Termodrewno – naturalna elewacja na każdą porę roku - Termodrewno jest jednym z tych materiałów budowlanych, z którym większosć z nas się kiedyś zetknęła, ale mało kto wie że było to właśnie termodrewno. Powstaje ono w wyniku poddaniu tradycyjnego drewna działaniu pary wodnej i wysokiej temperatury, co skutkuje zmianą właściwości strukturalnych drewna.
3 Słomiany dach może być nowoczesny - Wam też „słomiany dach” kojarzy się wyłącznie ze starodawnymi ludowymi chałupkami oraz wizytami w skansenie? Bo przecież nawet na wsi nikt już nie stosuje słomianych pokryć dachowych. Czas obejrzeć naszą galerię i zweryfikować soje poglądy an temat naturalnych pokryć dachowych.
zaglowek-do-lozka_1048686 Zagłówek do łóżka. - Chciałbyś zmienić nieco wygląd swojej sypialni, ale nie masz pomysłu jak szybko, tanio i efektownie uzyskać pożądany efekt? Czasem najmniejsze zabiegi dają zaskakujące rezultaty, a jeśli będzie wiązało się to z Twoją inwencją twórczą- będziesz miał pewność, że wygląd Twojej sypialni będzie niepowtarzalny. Jak to zrobić? - Poprawiając sobie zarazem komfort spania i wypoczynku, budując zagłówek do łóżka.
skoramala Czyszczenie skórzanych mebli - Zapewne bolączką każdego z Was jest pielęgnacja mebli obitych skórą. Nie jest to zadanie najłatwiejsze, ale bardzo ważne, bo to właśnie dzięki odpowiedniej pielęgnacji skóra wraz z upływem lat nabiera szlachetności. Warto jest więc dbać o nią regularnie, by przez cały czas stanowiła ozdobę Waszego domu.
oscieznicamala Montaż ościeżnicy - Odświeżanie wyglądu naszego domu czy mieszkania nie musi wiązać się to z dużymi nakładami finansowymi, gdyż wiele czynności możemy wykonać sami, nie mając przy tym specjalistycznej wiedzy. Tak też jest w przypadku montażu ościeżnicy.
panele male Montaż paneli podłogowych - Wiosna to idealna pora na drobne i nieco większe prace remontowe w domu. Jeśli planujecie wymianę podłogi w domu, a Wasz wybór padł na panele podłogowe, wówczas ten poradnik będzie dla Was jak znalazł.
1 Budowa ściany działowej z luksferów - Ściany z luksferów to niezwykle modne i praktyczne rozwiązanie architektoniczne. Zobacz jak zbudować ją samodzielnie.

Podziel się ze znajomymi:

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email