Kreatywnie w domu


zioła w doniczkach Domowa uprawa ziół - Nic nie zastąpi samodzielnie wyhodowanych pachnących, świeżych i aromatycznych ziół. Można je dodać w każdej chwili do potraw, nadając im tym samym niepowtarzalny smak. Domowa uprawa ziół w doniczkach, to świetny pomysł na to, aby zawsze mieć pod ręką ulubione przyprawy. Marzec to doskonały czas, aby zacząć uprawę roślin.
dzieci 2 Kreatywnie w pokoju syna - Wystrój pokoju dziecięcego zawsze wymaga nieco innego podejścia niż aranżacja jakiegokolwiek innego pomieszczenia w naszym domu. Wzornictwo i efektowność wystroju pokoju dziecięcego schodzą na dalszy plan, musi być przede wszystkim fajnie.
lustro 2 Efektowne lustro w łazience - Lustro jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki. Niezależnie od tego czy jest ono proste i praktyczne, czy tez bogato zdobione i spełniające jednocześnie funkcję elementu dekoracyjnego, to jedno jest pewne – nie potrafimy sobie wyobrazić żadnej łazienki bez lustra.
2 Dizajnerska lampa z papieru - Niedawno pisaliśmy o tym jak wykonać abażur w stylu orgiami. Dzisiaj pozostaniemy przy tematyce oświetlenia i podpowiemy jak zamienić zwykłą lampę z papieru ryżowego w niesamowity, dizajnerski gadżet do naszego pokoju.
wrzos3 Łóżko ze starych palet - Prezentujemy kolejny przykład upcyclingu, czyli recyclingu polegającego na ponownym wykorzystaniu niepotrzebnych przedmiotów. Z pozornie niepotrzebnych już przedmiotów możemy stworzyć wiele użytecznych przedmiotów. Dzięki upcyclingowi – oprócz unikalnych mebli czy dekoracji – otrzymujemy także radość z majsterkowania oraz satysfakcje z dbania o środowisko naturalne.
cddd7649da24148b31ca00e4d11fd5b1 Papierowy abażur jako dekoracja starej lampy. - Z każdym dniem coraz więcej pojawia się pomysłów na samodzielne tworzenie mebli bądź ich odnawianie. Najważniejszym elementem procesu tworzenia i odnawiania są stare i nieużywane meble oraz dodatki. Dlatego tak ważne jest, by nie pozbywać się ich z domu, gdyż to one dodają inspiracji do odtworzenia przedmiotu, nadając mu nowy charakter i duszę.
gipsmaly Ozdoby gipsowe do wnętrza - Gips, który kojarzy nam się głównie z pracami remontowymi i budowlanymi może stać się także wyjątkową ozdobą każdego wnętrza! Co powiesz na gipsową lampę, baldachim oraz płaskorzeźby na ścianie czy suficie? Wszystko to możesz zrobić sam, używając jedynie gipsu i wody.
butmale Szklane dekoracje do wnętrza - Czy termin upcycling jest Wam obcy? Oznacza on sztukę przetwarzania niepotrzebnych i nieużywanych przedmiotów nadając im nowy, funkcjonalny i wartościowy charakter oraz formę.
m Regał ze skrzynek - Przydałby Ci się nowy regał i w dodatku lubisz designerskie meble? Zobacz jak samodzielnie wykonać wyjątkowy regał z recyclingu!

Podziel się ze znajomymi:

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email