Ogród z pomysłem


jaki grill wybrać JAKI GRILL WYBRAĆ? - Kochamy grillować. Nic nie zastąpi pysznych, samodzielnie przygotowanych potraw okraszonych towarzystwem bliskich osób i niepowtarzalną atmosferą. Rozpoczynamy sezon wraz z nadejściem pierwszych letnich dni i kontynuujemy tak długo, jak tylko pogoda nam na to pozwala. Jesteście ciekawi jak wybrać odpowiedni grill, który spełni wszystkie oczekiwania?
wertykulator Regeneracja – wertykulacja - Ogród stanowi miejsce wypoczynku, relaksu, zabaw, a także spotkań w gronie przyjaciół. To zdecydowanie coś więcej niż tylko przydomowy kawałek zieleni. Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o kondycję trawnika. Co zrobić żeby zawsze był piękny, zdrowy i gęsty?
mycie rusztu grilla Jak umyć i wyczyścić grilla? - Ciepłe dni, długie wieczory, spotkania w gronie znajomych i rodziny… Chyba każdy z nas czekał na nadejście sezonu grillowego. Aby móc w pełni cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu, warto poświęcić trochę czasu na odpowiednie przygotowanie grilla. Włożony trud zaowocuje pysznymi i zdrowymi daniami.
dmuchany zamek z basenem hecht Dmuchane zabawki ogrodowe dla dzieci - Warto zagospodarować ogród w taki sposób, aby znalazł się w nim niewielki plac zabaw dla malucha. Doskonałym pomysłem są przenośne dmuchane zamki ogrodowe. Pozwalają na urozmaiconą zabawę na wiele sposobów …która nigdy się nie znudzi.
przkopywanie spulchnianie ziemi Glebogryzarka – urządzenie ułatwiające pracę w ogrodzie - Glebogryzarka jest urządzeniem przeznaczonym do spulchniania i wyrównywania ziemi. Przygotowuje ją pod zasiew, usuwa chwasty. Po doposażeniu w odpowiednie akcesoria znajduje zastosowanie przy rozprowadzaniu nawozu, torfu oraz kompostu. Bez wątpienia sprawdzi się w każdym ogrodzie. Często wiele osób staje przed dylematem - Jaką glebogryzarkę wybrać?
tars drewno Jak zabezpieczyć drewno przed wilgocią? - Altanki i tarasy stanowią piękną i funkcjonalną ozdobę ogrodu. Szczególnie wykonane z drewna. Swoim urokiem i tonacją zachęcają do spędzania wolnego czasu już od wczesnej wiosny. Warto zadbać o nie już na samym początku. Środki ochronne w postaci impregnatów nie wystarczą. Jak zatem zabezpieczyć drewno przed wilgocią i przedwczesnym butwieniem?
basen 2 Basen na każdą kieszeń - Czy jest ktokolwiek, kto w upalne, letnie dni nie marzyłby o chwili relaksu w przydomowym basenie? Zapewne nie. Ale basen najczęściej kojarzy nam się droga inwestycją, która w dodatku w naszej strefie klimatycznej nadaje się do użytku zaledwie przez kilka miesięcy w roku.
lampa Ekologiczne oświetlenie ogrodu - Projektując nasz ogród bardzo często zapominamy, że jednym z czynników decydujących o wyglądzie całego terenu zielonego wokół naszego domu jest jego oświetlenie. Wybieramy rośliny, rodzaj trawy, meble i małą architekturę, a bardzo często zapominamy właśnie o oświetleniu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Letni relaks przy oczku wodnym - Chyba każdy z nas, szczególnie podczas upałów marzy o odrobinie wody we własnym ogrodzie. Możliwych rozwiązań jest wiele: możemy postawić rozkładany basen letni, basen murowany lub – jeżeli ktoś nie chce jedynie posiedzieć przy wodzie i się zrelaksować – oczko wodne.

Podziel się ze znajomymi:

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email