Dmuchane zabawki ogrodowe dla dzieci

Warto zagospodarować ogród w taki sposób, aby znalazł się w nim niewielki plac zabaw dla malucha. Doskonałym pomysłem są przenośne dmuchane zamki ogrodowe. Pozwalają na urozmaiconą zabawę na wiele sposobów …która nigdy się nie znudzi.

Nie tylko właściciele dużych ogrodów mogą sprawić taki nietuzinkowy prezent dla pociechy. Zabawki dmuchane zajmują niewiele miejsca, są łatwe w rozkładaniu i składaniu. Należy pamiętać, że wszystkie zabawy ruchowe pomagają dzieciom prawidłowo się rozwijać. Mają zatem bezpośredni wpływ na kształtowanie osobowości, rozwój umysłu, zdobywanie cennego doświadczenia, poznawanie świata. Zamki Hecht to świetne połączenie nauki i zabawy poprzez wielogodzinne szaleństwa na wiele sposobów: ślizganie, zjeżdżanie, czołganie – czyli wszystkie ulubione zajęcia najmłodszych. Gdy zajdzie taka potrzeba można je w łatwy sposób przenieść lub spakować i zabrać ze sobą np. na weekend za miasto, czy wakacje-urozmaicając tym samym czas dzieciom. Do ich napompowania wystarczy zwykły, niedrogi kompresor samochodowy jak na przykład Pansam A040300 zasilany z gniazdka zapalniczki ( do zabawek Hecht standardowo dołączane są dmuchawy elektryczne o mocy 450W). Kolorowe zamki Hecht mogą stanowić także główną atrakcje imprezy urodzinowej. Na pewno wprawią w zachwyt małych gości dostarczając moc atrakcji podczas wspólnych harców.

Group of little childrenDmuchane zabawki ogrodowe, a bezpieczeństwo

Kiedy w grę wchodzą dzieci należy wykazać się wyobraźnią i przede wszystkim zadbać o bezpieczną rozrywkę. Wszystkie zabawki Hecht posiadają atesty. Są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału PCV oraz elementów poliestru. Zamki i domki Hecht zostały zaprojektowane tak, aby żadnemu maluchowi nie stała się krzywda podczas szaleństw. Wyposażone są m.in. w miękkie elementy, a także siatki. Każdy rodzic może być spokojny o swoją pociechę.

Plac zabaw gotowy w 2 minuty

2 minuty. Tylko tyle potrzeba, aby przygotować zamek Hecht do zabawy, a wybór jest ogromny: duże, małe, kolorowe, z postaciami ulubionych bajek. Na pewno oferta Hecht przypadnie do gustu każdego maluszka. Poszczególne zabawki oferują znacznie więcej niż tylko ślizganie i skakanie. Zamek do zjeżdżania z basenem Hecht 59271 nigdy nie znudzi się żadnemu szkrabowi. Dzięki możliwości napełnienia wodą, zapewni ochłodę w ciepłe letnie dni. Wyposażony jest również w fontannę. Alternatywnym sposobem wykorzystania jest możliwość wypełnienia piłeczkami.
Barwny zamek do skakania z dużą zjeżdżalnią Hecht 59060 to beztroska rozrywka dla 4 dzieci. Każdy maluch będzie mógł wspinać się, skakać, odkrywać tunele i przejścia. Wspólna zabawa najmłodszych nie będzie miała końca.
Dla najmniejszych sportowców mamy również coś wyjątkowego. Boisko do gry w piłkę Hecht 59072 . Pozwala na zespołowe rozgrywki piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, czy badmintona.

Udostępnij

Dodaj komentarz

*

captcha *