Zrób to sam


stolik 2 Ciekawy stolik na ścianie - W poprzednim miesięcy opisywaliśmy jak w niezwykły sposób możemy ożywisz ściany w naszym domu lub mieszkaniu za pomocą wzorów odmalowywanych od szablonu. Dzisiaj prezentujemy kolejny sposób na wykorzystanie szablonu – stworzenie wirtualnego mebla.
donica 2 Wykorzystanie starych opon - Nie macie pomysłu jak zrobić ciekawą donicę do Waszego ogrodu? Wystarczy kilka zużytych opon samochodowych, trochę farby, odrobinę dobrych chęci oraz nasz poradnik, aby te pozornie bezużyteczne już przedmioty przekształcić w wyjątkową ozdobę Waszych ogrodów, a zarazem niezwykle praktyczną donicę.
1 Szybkie odświeżenie sofy – narzuty - Poprzednio podsunęliśmy Wam pomysł jak tchnąć trochę życia w monotonne ściany. Tym razem zajmiemy się tanim i prostym ożywieniem mebli tapicerowanych. Sofa, fotel czy zwykłe krzesło w jadalni. Jak szybko i prosto odmienić wizerunek naszych mebli? Narzutą!
stencilling-a-wall-art Ożyw swoje ściany – modny wzór z szablonu - Masz dosyć swoich nudnych, jednokolorowych ścian? Chcesz przełamać monotonnie w salonie lub przedpokoju? Wystarczy farba w sprayu, kawałek tektury oraz nóż tapicerski aby odmienić nasze pomieszczenia nie do poznania.
malowanie ścian Dekoracyjne malowanie ścian. - Malowanie ścian to już dla nas nie jest żaden wyczyn. Każdy z pewnością co jakiś czas stara się odświeżać swoje własne cztery kąty. Dla niektórych jest to frajda, a dla niektórych wciąż przykry obowiązek. A co, jeśli tym razem przyjdzie Wam odmalowanie mieszkania, ale w nieco bardziej kreatywny sposób- np. cieniując kolory? To bardzo prosta czynność, którą możemy z łatwością zrobić sami… a więc jak?
siedziskomale Siedzisko w szafie - Jeśli narzekasz na zbyt małe mieszkanie lub zbyt małą przestrzeń w pomieszczeniu, albo wręcz przeciwnie- na ogrom mebli - mamy pomysł na to jak ciekawie możesz sam zaaranżować swój kąt. Siedzisko w szafie pomysłem na ciekawą aranżację przedpokoju.
tablicamala Tablica kredowa do domu - Chyba każdy jako dziecko miał marzenie, żeby mieć w domu tablicę i móc na niej rysować do woli kolorowymi kredami. Dla dorosłych byłaby idealnym rozwiązaniem jako alternatywa dla karteczek, które wiecznie giną oraz notesów, o których… często zapominamy.
malemebel Postarzanie mebli - Masz w domu mebel o niesamowitym kształcie i odpowiadającej ci wielkości, jednak nie podoba ci się jego wygląd? Zmień go w kilku prostych krokach! Postarzanie mebli metodą bielenia.
malefotel Fotel ze starej walizki - Popularnym trendem ostatnich lat jest powrót do przeszłości. Tak zwana stylistyka retro, bo o niej mowa ma wielu zwolenników, również wśród projektantów mebli. Nie trzeba jednak wydawać ogromnych sum na designerski fotel w stylu retro. Można zrobić go samemu!

Podziel się ze znajomymi:

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email